Caracteristici: Port USB-C (până la 25 W) și port USB-A (până la 18 W). Încarcă în siguranță două dispozitive simultan, eliminând necesitatea utilizării mai multor încărcătoare
Parametrii de bază
| Seria de produse | Adaptor de alimentare PD 25 W, USB-C + USB-A |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A; (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Pierdere statică | ≤0,11 W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥86.3% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| standard Socket | CN/UE/US/KR/BR/AR/AU |
| Tip de conector | Intrare AC 2 Prize |
| Ieșire CC: USB-C, USB-A | |
| Dimensiunea produsului | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Culoarea produsului | Alb/Negru |









