bloc Încărcător 35W USB C Super Rapid pentru iPad Pro 13/12,9/11 inch 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5, Mini 7/6, iPad 11/10 Generație
Compatibil cu iPad Pro 13/12,9/11 inch 6/5/4/3, iPad Air 13/11 inch M3 M2 Air 6/5, iPad Mini A17 Pro 2025 7/6, iPad 11 A16 2025 10 Generație, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Tabletă, Laptop, Telefon Android și alte dispozitive USB-C
Parametrii de bază
| Seria de produse | Adaptor de alimentare PD 35W USB-C |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,92A, 15V/2,33A, 20V/1,75A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥85.48% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Altele Parametrii
| standard Socket | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Tip de conector | Intrare AC 2 Prize |
| Ieșire DC Tip-C, Lightning | |
| Dimensiunea produsului | 44*44*27.6mm |
| Culoarea produsului | Alb/Negru |










