35Вт УСБ Ц Супер Фаст Валл Цардер Блок за ИПАД ПРО 13/12.9/11 инч 2025/2024/2022/2021/2020, Аир 6/5th, Мини 7/6, и Пад 11/10th Генерација
Компатибилан са ИПАД ПРО 13/12.9/11 инч 6тх/5тх/4тх/3тх, ИПАД ЕАР 13/11 инч М3 М2 ЕАР 6тх/5тх, ИПАД МИНИ А17 ПРО 2025 7тх/6тх, ИПАД 11
Основни параметри
| Серија производа | PD 35W USB-C адаптер за напајање |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/3А,12В/2.92А,15В/2.33А,20В/1.75А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥85.48% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Други Параметри
| стандард за сокет | Уколико је у складу са одредбама из овог члана, уноси се у категорију "СН/ЕС/САД/УК/КР/БР/АР/АУ". |
| Тип спојника | Врт 2 упљука |
| Диси-Ц излаз типа Ц, Мрак | |
| Величина производа | 44*44*27,6 мм |
| Боја производа | Бело/црно |










