130W USB C bärbar datorladdare kompatibel med Dell
Kompatibel med Dell XPS 15-laddare: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-i-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590.
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 130W USB C bärbar datorladdare kompatibel med Dell |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5 V/1 A, 20 V/4,5 A, 20 V/6,5 A |
| Statiskt förlust | ≤0.3W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/USA/AU/KINA/STORBRTANNIEN |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 143,5 × 67,3 × 23,2 mm |
| Produktfärg | Svart |










