USB-C bağlantı noktası (maks. 25 W) ve USB-A bağlantı noktası (maks. 18 W) içerir. İki cihazı aynı anda güvenli bir şekilde şarj eder; böylece birden fazla şarj cihazına ihtiyaç duyulmaz.
Temel parametreler
| Ürün serisi | PD 25 W USB-C + USB-A Güç Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Statik kayıp | ≤0,11 W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥86.3% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| soket standardı | CN/AB/ABD/KR/BR/AR/AU |
| Bağlantı Tipi | AC Giriş 2 Priz |
| DC Çıkışı: USB-C, USB-A | |
| Ürün Boyutu | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Ürün Rengi | Beyaz/Siyah |









