Yüksek Kalite 25W PD Type C Şarj Aleti, Orijinal Telefonler için 25W Çıkış Gücü ile Hızlı Şarj
Temel parametreler
| Ürün serisi | PD 25W USB-C Güç Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5V/3A, 9V/2.77A, 12V/2.08A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥86.2% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| soket standardı | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Bağlantı Tipi | AC Giriş 2 Priz |
| DC Çıkış Type-C, Lightning | |
| Ürün Boyutu | 44*44*27.6mm |
| Ürün Rengi | Beyaz/Siyah |










