Kompatibel med Microsoft Surface Pro 3/4/5/6/7, Surface Laptop 1/2/3/4/5 GEN og Surface Book 1/2
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 44 W hurtigoplader strømforsyning med AC-adapter |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 15 V, 2,58 A |
| Stille tab | ≤0.5W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C7/C8 kablekonnektor |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/USA/Kina/Australien |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Produktfarve | Sort |







