Lader/strømforsyningsadapter 19,5 V 6,15 A 120 W 5,5*2,5 mm til Lenovo IDEAPAD Y400/Y500 IdeaPad Y570 IdeaPad Y580 ADP-120L, Y580-2093-4YU, Y580-2093-88U, Y580-2093-86U, Y580-2093-4ZU, Y580-2093-83U, Y580-59345717, Y580-59345715, Y580 59353260, Y580 59RF0051, Y580 59359513, Y580 2099XC7, 20993FU, Y580 20998PU, 2099XD8, Y580 20993JU, 2099XD2
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 120W laptop AC-adapter til LENOVO |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 19,5 V 6,15 A |
| Stille tab | ≤0,21W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfarve | Sort |







