130 W USB-C-lader til laptop, kompatibel med Dell
Kompatibel med Dell XPS 15-lader: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-i-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590.
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 130 W USB-C-lader til laptop, kompatibel med Dell |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5V/1A, 20V/4,5A, 20V/6,5A |
| Stille tab | ≤0.3W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/US/AU/CN/UK |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 143,5*67,3*23,2mm |
| Produktfarve | Sort |










