Laptop töltő/áramellátó adapter 19,5 V, 6,15 A, 120 W, 5,5*2,5 mm, Lenovo IDEAPAD Y400/Y500, IdeaPad Y570, IdeaPad Y580, ADP-120L, Y580-2093-4YU, Y580-2093-88U, Y580-2093-86U, Y580-2093-4ZU, Y580-2093-83U, Y580-59345717, Y580-59345715, Y580 59353260, Y580 59RF0051, Y580 59359513, Y580 2099XC7, 20993FU, Y580 20998PU, 2099XD8, Y580 20993JU, 2099XD2
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 120 W-os laptop AC adapter LENOVO számára |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19,5 V 6,15 A |
| Statikus veszteség | ≤0,21 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 169.7*65.2*38.6 |
| Termék szín | Fekete |







