35 W-os USB C szupergyors falitöltő az iPad Pro 13/12,9/11 hüvelykes 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5., Mini 7/6, iPad 11/10. generációhoz
Kompatibilis az iPad Pro 13/12,9/11 hüvelykes 6./5./4./3. generációval, iPad Air 13/11 hüvelykes M3 M2 Air 6./5. generációval, iPad Mini A17 Pro 2025 7./6. generációval, iPad 11. A16 2025 10. generációval, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max-szal, Samsung, Pixel LG, Moto, Tablet, Laptop, Android telefon és egyéb USB-C eszközökkel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | PD 35 W-os USB-C tápegység |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2,92 A, 15 V/2,33 A, 20 V/1,75 A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥85.48% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb Paraméterek
| zongorászti Szabvány | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Csatlakozó típusa | AC bemenet 2 csatlakozó |
| DC kimenet Type-C, Lightning | |
| Termék mérete | 44*44*27.6mm |
| Termék szín | Fehér/Fekete |










