Има USB-C порт (до 25В) и USB-A порт (до 18В). Безбедно пуњава два уређаја истовремено, елиминишући потребу за више пуњача
Основни параметри
| Серија производа | PD 25W USB-C + USB-A адаптер за напајање |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | (УСБ-Ц) 5В/3А,9В/2.77А,12В/2.08А (УСБ-А) 5В/3А,9В/2А,12В/1.5А (УСБ-А + УСБ-Ц) 5В/3А |
| Статички губитак | ≤0,11 Ват |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥86.3% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| стандард за сокет | Уколико је у складу са одредбама из овог члана, уноси се у категорију "СН/ЕС/САД/КР/БР/АР/АУ". |
| Тип спојника | Врт 2 упљука |
| ДиЦ излаз USB-C,USB-A | |
| Величина производа | 44*27.6*44мм |
| Боја производа | Бело/црно |









