Încărcător laptop/Adaptor sursă de alimentare 19.5V 6.15A 120W 5.5*2.5mm pentru Lenovo IDEAPAD Y400/Y500 IdeaPad Y570 IdeaPad Y580 ADP-120L, Y580-2093-4YU, Y580-2093-88U, Y580-2093-86U, Y580-2093-4ZU, Y580-2093-83U, Y580-59345717, Y580-59345715, Y580 59353260, Y580 59RF0051, Y580 59359513, Y580 2099XC7, 20993FU, Y580 20998PU, 2099XD8, Y580 20993JU, 2099XD2
Parametrii de bază
| Seria de produse | adaptor AC 120W pentru laptop LENOVO |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 19,5 V 6,15 A |
| Pierdere statică | ≤0,21 W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | UE/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 169.7*65.2*38.6 |
| Culoarea produsului | Negru |







