Zgodny z urządzeniami Microsoft Surface Pro 3/4/5/6/7, Surface Laptop 1/2/3/4/5 (GEN), Surface Book 1/2
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 44 W – szybka ładowarka zasilająca, adapter prądu przemiennego |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 15 V, 2,58 A |
| Strata statyczna | ≤0.5W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla typu C7/C8 |
| Kabel AC opcjonalny | UE / Wielka Brytania / USA / Chiny / Australia |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Kolor produktu | Czarny |







