dell ile Uyumlu 130W USB C Dizüstü Bilgisayar Şarj Cihazı
Dell XPS 15 şarj cihazı ile uyumlu: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-in-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590.
Temel parametreler
| Ürün serisi | dell ile Uyumlu 130W USB C Dizüstü Bilgisayar Şarj Cihazı |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5V/1A, 20V/4.5A, 20V/6.5A |
| Statik kayıp | ≤0.3W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | AB/ABD/AV/ÇN/UK |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 143.5*67.3*23.2mm |
| Ürün Rengi | Siyah |










