Högkvalitativ 25W PD Type C-laddare snabbladdning för originaltelefoner med 25W uteffekt
Grundläggande parametrar
| Produktserie | PD 25 W USB-C strömadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥86.2% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| socketstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Anslutartyp | AC Ingång 2 Stick |
| DC Utgång Type-C,Lightning | |
| Produktstorlek | 44*44*27.6mm |
| Produktfärg | Vit/Svart |










