Ładowarka szybkiego ładowania typu PD 25 W z portem USB-C o wysokiej jakości do oryginalnych telefonów z mocą wyjściową 25 W
Podstawowe parametry
| Seria produktów | Adapter zasilania PD 25W USB-C |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5V/3A, 9V/2,77A, 12V/2,08A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥86.2% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| standardowy gniazdek | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Typ złącza | Wejście AC 2 wtyki |
| Wyjście prądu stałego Typ-C, Lightning | |
| Rozmiar Produktu | 44*44*27.6mm |
| Kolor produktu | Biały/Czarny |










