Încărcător de înaltă calitate 25W PD Type C cu încărcare rapidă pentru telefoane originale cu putere de ieșire 25W
Parametrii de bază
| Seria de produse | Adaptor de alimentare PD 25 W USB-C |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥86.2% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| standard Socket | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Tip de conector | Intrare AC 2 Prize |
| Ieșire DC Tip-C, Lightning | |
| Dimensiunea produsului | 44*44*27.6mm |
| Culoarea produsului | Alb/Negru |










