Висококвалитетни 25Вт ПД тип Ц пуњач Брзо пуњење за оригиналне телефоне са 25Вт излазном снагом
Основни параметри
| Серија производа | PD 25W USB-C адаптер за напајање |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/2.77А,12В/2.08А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥86.2% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| стандард за сокет | Уколико је у складу са одредбама из овог члана, уноси се у категорију "СН/ЕС/САД/УК/КР/БР/АР/АУ". |
| Тип спојника | Врт 2 упљука |
| Диси-Ц излаз типа Ц, Мрак | |
| Величина производа | 44*44*27,6 мм |
| Боја производа | Бело/црно |










