Wyróżnia się portem USB-C (maks. 25 W) i portem USB-A (maks. 18 W). Ładuje bezpiecznie dwie urządzenia jednocześnie, eliminując potrzebę używania wielu ładowaczy
Podstawowe parametry
| Seria produktów | Adapter zasilający PD 25 W z portem USB-C i USB-A |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A; (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Strata statyczna | ≤0,11 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥86.3% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| standardowy gniazdek | CN/UE/US/KR/BR/AR/AU |
| Typ złącza | Wejście AC 2 wtyki |
| Wyjście prądu stałego: USB-C, USB-A | |
| Rozmiar Produktu | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Kolor produktu | Biały/Czarny |









