Tulajdonságok: USB-C port (legfeljebb 25 W), USB-A port (legfeljebb 18 W). Biztonságosan tölt két eszközt egyszerre, így nem szükséges több töltő használata
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | PD 25 W-os USB-C + USB-A tápegység |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A; (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A; (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Statikus veszteség | ≤0,11 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥86.3% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| zongorászti Szabvány | CN/EU/US/KR/BR/AR/AU |
| Csatlakozó típusa | AC bemenet 2 csatlakozó |
| Egyenáramú kimenet: USB-C, USB-A | |
| Termék mérete | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Termék szín | Fehér/Fekete |









