Utrustad med USB-C-port (upp till 25 W) och USB-A-port (upp till 18 W). Laddar säkert två enheter samtidigt, vilket eliminerar behovet av flera laddare
Grundläggande parametrar
| Produktserie | PD 25 W USB-C + USB-A-strömadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | (USB-C) 5 V/3 A, 9 V/2,77 A, 12 V/2,08 A (USB-A) 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (USB-A + USB-C) 5 V/3 A |
| Statiskt förlust | ≤0,11 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥86.3% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| socketstandard | CN/EU/US/KR/BR/AR/AU |
| Anslutartyp | AC Ingång 2 Stick |
| DC-utgång: USB-C, USB-A | |
| Produktstorlek | 44 × 27,6 × 44 mm |
| Produktfärg | Vit/Svart |









