130W USB C-laptopoplaadapparaat compatibel met Dell
Compatibel met Dell XPS 15-oplader: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-in-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590.
Basisparameters
| Productserie | 130W USB C-laptopoplaadapparaat compatibel met Dell |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5 V/1 A, 20 V/4,5 A, 20 V/6,5 A |
| Statische verlies | ≤0.3W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/VS/AU/CN/UK |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 143,5 × 67,3 × 23,2 mm |
| Product Kleur | Zwart |










